تیم های نونهالان 1 و 2 و جوانه های سلولزی فارس رعنا در لیگ کاراته کشور صاحب پنج پیروزی شدند

تاریخ درج خبر : 1395/11/9
تعداد بازدیدها : 1069
هفته دوم از دور برگشت لیگ کاراته کشور با هیجان خاصی برگزار شد و تیم نونهالان  یک ، کار خود را با صدر نشینی در جدول رده بندی به پایان رساند.

تیم نونهالان یک سلولزی فارس رعنا در این هفته با سه بازی سنگین مقابل حریف های توانمند به دو پیرزی رسید ، این تیم در دور اول این رقابت ها به مصاف تیم صبای شیراز رفت که با نتیجه دو بر صفرپیروز میدان شد.
تیم فارس رعنا بازی دوم را در مقابل تیم آریای تهران ناباورانه هفت بر سه واگذار کرد و در پیکار سوم بر تیم فاطیما با نتیجه ده بر صفر پیروز شد و صدر نشین گروه باقی ماند و به عنوان تیم اول به فینال مسابقات لیگ کشور راه پیدا کردند . اعضای تیم نونهالان دو سلولزی فارس رعنا در حالی این دور از مسابقات را پشت سر گذاشت که توانست با اقتدار کامل درمقابل دو حریف خود پیروز میدان باشد. آنها در رقابت اول خود به مصاف تیم صمدی رفتند و هفت بر صفر بازی را واگذار کردند . در پیکار دوم مقابل تیم شهرداری سمنان با نتیجه هفت بر سه به پیروزی دست پیداکردند همچنین در رویارویی با تیم زندگی  مثبت ده بر صفر مقتدرانه برآن تیم غالب شدند . بازیکنان این تیم مبینا جلالی ، فرزانه رضایی ، مریم هوشیار ، ژینا چراغی  ، ثنا کشاورز، زهرا آقا جان زاده هستند که این افتخارات را به نام تیم خود ثبت کردند . تیم پرتلاش و موفق جوانه های سلولزی فارس رعنا نیز در هفته دوم دور برگشت توانستند بازی خوبی به نمایش بگذارند و همچنان عنوان دوم را به نام خود ثبت نمایند .تیم جوانه های سلولزی فارس رعنا در این دور از مسابقات که جمعه 7بهمن ماه در تهران ده بر صفر به پیروزی رسید و عنوان دومی خود را درجدول حفظ کردند . این تیم با ترکیب زهرا علی پور ، زهرا نصیری ، فاطمه براتی ، زهرا مظاهری ، نجمه مختارپور در این پیکارها حضور داشت.


تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 1069
 
نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :