کاراته کاهای فارس رعنا بر سکوی قهرمانی کشور ایستاند

تاریخ درج خبر : 1395/12/21
تعداد بازدیدها : 1145
پس از پنج ماه جدال مسابقات کاراته رده پایه در باشگاه کبکانیان تهران با برگزاری فینال مسابقات به پایان رسید تیم نونهال یک با دو بازی حساس در مقابل تیم اراک 7 بر 3 به پیروزی رسید و برای کسب مقام اول و قهرمانی به مصاف تیم صبای شیراز رفت که با نتیجه 7 بر صفر به پیروزی رسیدند و قهرمانی لیگ کشوری سال 95 را به نام خود ثبت کردند  و با اقتدار بر سکوی اولی رفتند .

بازیکنان این تیم متشکل شده از پریا پور صفری ، سوگند کاظمی ، غزل دادرس ، صبا چراغی و سایه منجذب  بودند . 
 تیم نونهالان 2 در مقابل تیم صبای شیراز تنها با اختلاف یک پرچم با نتیجه  بر 4 بازی را به حریف خود واگذار کرد و بر سکوی سوم ایستاد بازیکنان این تیم مینا جلالی ، فرزانه رضایی ، مریم هوشیار ، ژینا چراغی زهرا آقا جان زاده و ثنا کشاورز بودند .
تیم جوانه ها یکبار دیگربرتری خود را در مقابل تیم قوی خراسان رضوی  به نمایش گذاشت و با نتیجه 7 بر 3 پیروز میدان شد و در فینال نتیجه را به تیم صفا دشت تهران واگذار کرد و نایب قهرمان این دور از مسابقات شدند . و بر سکوی دوم ایستاند ، بازیکنان این تیم فاطمه براتی ، نجمه مختار پور ، زهرا علیپور ، زهرا نصیری و زهرا طاهری بودند .
سرپرستی این تیم ها به عهده مرضیه حسینی منش و بنت الهدی احمدی ومربیهر سه تیم زهرا قشقایی به عهده داشت . زهرا قشقایی نژاد سرمربی تیم جوانه های فارس رعنا گفت : خوشحالم که حاصل تلاش و یک کار گروهی در هیات کاراته فارس به ثمر نشست و توانستیم با کسب مقام د رپایان مسابقات جواب زحمات عزیزانی که برای موفقیت این تیم تلاش کردند را داده باشیم .
وی گفت : جا دارد از بذل توجه و حمایت های خوب مهندس سعید کریمی  مدیر عامل شرکت ارژن آقای مسعود ذیگلری رئیس هیات کاراته شیراز ومدیر تیم های کاراته ارژن ، فاطمه قشقایی نژاد نایب رئیس هیات کاراته فارس و سایر عزیزانی که حمایت کردند تشکر کنم و امیدوارم با حمایت  های محمد جواد شلتوک مار سرپرست هیات بتوانیم در سال 96 این موفقیت ها را تداوم دهیم .


تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 1145
 
نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :