لیگ کاتای خردسالان دختر برگزار شد

تاریخ درج خبر : 1396/5/29
تعداد بازدیدها : 45
هفته اول لیگ کاتای خردسالان دختر در 4 گروه و با حضور 18 تیم برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در پایان رقابتهای هفته اول لیگ کاتای خردسالان در گروه یک، سلولزی فارس رعنا، در گروه 2، هیات کاراته خراسان رضوی، در گروه 3، ایثار قم و در گروه 4 باشگاه پایتخت در مکان نخست جدول رده بندی قرار گرفتند.


لیگ کاتای خردسالان دختر برگزار شد 
هفته اول لیگ کاتای خردسالان دختر در 4 گروه و با حضور 18 تیم برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در پایان رقابتهای هفته اول لیگ کاتای خردسالان در گروه یک، سلولزی فارس رعنا، در گروه 2، هیات کاراته خراسان رضوی، در گروه 3، ایثار قم و در گروه 4 باشگاه پایتخت در مکان نخست جدول رده بندی قرار گرفتند.

نتایج بدست آمده در هفته نخست بدین ترتیب است: 
گروه یک/
مرحله اول: 
قارچ ملارد صفر سلولزی فارس رعنا 11
فرمانداری قروه ب 10 کلانترزاده يك 
مرحله دوم :
کلانترزاده صفر سلولزی فارس رعنا 11
قارچ ملارد صفر فرمانداری قروه ب 11

گروه2/
مرحله اول: 
آوای اوج صفر هیات کاراته خراسان رضوی 11 
رزم آوران ساری صفر هیات کاراته اصفهان 11 
مرحله دوم:
صبای شیراز 10 هیات کاراته اصفهان يك
آوای اوج 11 رزم آوران ساری صفر
گروه 3/ 
مرحله اول: 
ارغوان صفر شهر قدس 11 
مهر ایران 8 شهید کبکانیان صفر
مرحله دوم:
ایثار قم 11 شهید کبکانیان صفر
ارغوان 11 مهر ایران صفر

گروه 4/
مرحله اول : 
آکادمی نریمان 6 هیات کاراته سمنان 5
باشگاه پایتخت 8 فرمانداری قروه الف 3 
مرحله دوم:
هیات کاراته سمنان 2 فرمانداری قروه الف 9
باشگاه پایتخت 9 آکادمی نریمان 2 
تاريخ  ارسال:شنبه 28 مرداد 1396 - 09:10
کد:31436-1396

 هفته اول ليگ جوانه دختران برگزار شد 


ليگ جوانه دختران در هفته اول برگزار شد و تيم هاي برتر مشخص شدند.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته، ليگ جوانه دختران در 8 گروه در روز جمعه 27 مرداد ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران پيگيري شد.
گروه يك/
مرحله اول: 
تبليغات ديتا 6 باشگاه چالاكي 9 
شهداي شميرانات 4 ام وي ام ابوذرحياتي 10 
مرحله دوم:
شهداي شميرانات 6 باشگاه چالاكي 9
ام وي ام ابوذرحياتي 3 تبليغات ديتا 12
در اين گروه باشگاه چالاكي اول شد.

گروه2/ 
مرحله اول: 
كارگري درناي فارس 7 باران مهر 7 
ايشين ريو 9 مقاومت زنجان 6 
مرحله دوم:
ايشين ريو 7 باران مهر 7
مقاومت زنجان 7 كارگري درناي فارس 10
باران مهر با تفاضل امتياز 1+ در مقابل كارگري درناي فارس برنده و ايشين ريو با تفاضل امتياز 1+ در مقابل باران مهر برنده اعلام شدند.
مسابقه مقاومت زنجان و كارگري درناي فارس مساوي و با نماينده برنده مشخص گرديد.
در اين گروه تيم ايشين ريو در صدر قرار گرفت.

گروه3/
مرحله اول: 
باشگاه جوان 4 شيتوريو اينويي ها 10 
هيات كاراته اصفهان 4 كارون شهميرزاد10 
مرحله دوم:
هيات كاراته اصفهان 4 شيتوريو اينويي ها 10
كارون شهميرزاد 15 باشگاه جوان صفر
تيم كارون شهميرزاد در صدر جدول رده بندي ايستاد. 
گروه4/
مرحله اول: 
هيات كاراته رفسنجان 9 باشگاه پايتخت 6 
ايثار قم 3 ستارگان پايتخت ب 12 
مرحله دوم:
ايثار قم صفر باشگاه پايتخت 15
ستارگان پايتخت ب صفر هيات كاراته رفسنجان 15
در اين گروه هيات كارته رفسنجان در رتبه نخست قرار گرفت. 
گروه5/
مرحله اول: 
نارين صنعت آريا 3 باشگاه صمدي 12 
رزم آوران ساري 9 اميرسامان سنگسر 6 
مرحله دوم:
رزم آوران ساري 6 باشگاه صمدي 9
اميرسامان سنگسر 6 نارين صنعت آريا 9
در اين گروه باشگاه صمدي صدرنشين شد.

گروه6/
مرحله اول: 
باشگاه نيك نژاد 9 پارس انديش 3 
مرحله دوم:
پارس انديش 13 باشگاه نشاط يك
در اين گروه باشگاه نيك نژاد در صدر قرار گرفت.

گروه7/ 
مرحله اول 
باشگاه سكوتي 3 هيات كاراته گيلان 12 
آكادمي نريمان 13 آواي اوج يك 
مرحله دوم:
آكادمي نريمان 6 هيات كاراته گيلان 9
آواي اوج 3 باشگاه سكوتي 12
در اين گروه هيات كاراته گيلان اول است.

گروه 8/ 
مرحله اول 
ستارگان پايتخت الف صفر سلولزي فارس رعنا 15 
مرحله دوم:
سلولزي فارس رعنا 3 اداره ورزش و جوانان سوادكوه 12
در اين گروه سلولزي فارس رعنا در صدر قرار دارد.



مبارزه 26 تیم در 4 گروه لیگ کاتای نونهالان 


هفته اول از دور رفت لیگ کاتای نونهالان دختر برگزار شد. 

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، هفته اول از دور رفت ليگ كاتاي نونهالان دختر برگزار شد و تيم هاي آكادمي نريمان الف، هيات كاراته خراسان رضوي الف، هيات كاراته خراسان رضوي ب و ايثار قم به ترتيب در گروهاي اول تا چهارم در مكان نخست جدول رده بندي جاي گرفتند.
نتايج بدست آمده اين هفته بدين شرح است: 

گروه یک/
مرحله اول: 
رزم آوران ساری صفر صبای شیراز 11 
آوای اوج 3 آکادمی نریمان الف 8 
ستاره جنوب 11 مهر ایران صفر
مرحله دوم:
آوای اوج صفر صبای شیراز 11
ستاره جنوب 11 رزم آوران ساری صفر
مهر ایران صفر آکادمی نریمان الف 11
مرحله سوم: 
ستاره جنوب 3 صبای شیراز 8
مهر ایران صفر آوای اوج 11
آکادمی نریمان الف 11 رزم آوران ساری صفر
در اين گروه تيم آكادمي نريمان الف در صدر جدول رده بندي قرار گرفت.

گروه 2/
مرحله اول 
ستارگان پایتخت2 هیات کاراته خراسان رضوی الف 9 
کلانترزاده الف 11 هیات کاراته اصفهان صفر
امیرسامان سنگسری 6 باران مهر 5
مرحله دوم 
کلانترزاده الف یک هیات کاراته خراسان رضوی الف 10
امیرسامان سنگسری صفر ستارگان پایتخت 11
باران مهر صفر هیات کاراته اصفهان 11
مرحله سوم: 
امیرسامان سنگسری صفر هیات کاراته خراسان رضوی الف 11
باران مهر صفر کلانترزاده الف 11
هیات کاراته اصفهان 11 ستارگان پایتخت صفر 
در اين گروه هيات كاراته خراسان رضوي الف صدرنشين شد.

گروه 3/
مرحله اول: 
هیات کاراته خراسان رضوی ب 9 سلولزی فارس رعنا 2 
شهر قدس 11 شهید کبکانیان صفر 
فرمانداری قروه ب یک آکادمی نریمان ب 10 
مرحله دوم:
شهرقدس 2 سلولزی فارس رعنا 9
آکادمی نریمان ب 11 شهید کبکانیان صفر
فرمانداری قروه ب صفر هیات کاراته خراسان رضوی ب 11
مرحله سوم: 
فرمانداری قروه ب صفر سلولزی فارس رعنا 11
آکادمی نریمان ب 7 شهرقدس 4
شهید کبکانیان صفر هیات کاراته خراسان رضوی ب 11
در اين گروه هيات كاراته خراسان رضوي ب در صدر جاي دارد.

گروه 4/
مرحله اول: 
آهو 10 باشگاه صمدی يك 
کلانترزاده ب صفر ایثار قم 11 
اسدی فر11 فرمانداری قروه الف صفر
مرحله دوم:
کلانتری زاده ب 9 هیات کاراته سمنان 2
اسدی فر 9 باشگاه صمدی 2
فرمانداری قروه الف 2 ایثار قم 9
مرحله سوم: 
اسدی فر6 آهو 5
فرمانداری قروه الف 11 هیات کاراته سمنان صفر
ایثار قم 8 باشگاه صمدی 3
در اين گروه تيم ايثار قم در رده نخست جدول ايستاده است.
آواي اوج، سلولوزي فارس رعنا، صفادشت و هيات كاراته گيلان صدرنشينان کاتای جوانه و آینده سازان دختر 


هفته نخست ليگ كاتاي جوانه و آينده سازان دختر با صدرنشيني تيم هاي آواي اوج، سلولوزي فارس رعنا، صفادشت و هيات كاراته گيلان در 4 گروه همراه شد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته، پس از برگزاري ديدارهاي هفته اول ليگ كاتاي جوانه ها و آينده سازان دختر كه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد، تيم آواي اوج در گروه يك صدرنشين شد. سلولزي فارس رعنا رده نخست گروه دوم را به خود اختصاص داد.صفادشت در صدر جدول گروه 3 ايستاد و هيات كاراته گيلان تيم اول گروه چهارم شد.

گروه یک/
مرحله اول: 
امید اندیشه 3 اسدی فر 11 
شهدای شمیرانات 6 آوای اوج 8
هیات کاراته خوزستان 14 سعیدی صفر

مرحله دوم:
شهدای شمیرانات 3 اسدی فر 11
هیات کاراته خوزستان7 امید اندیشه 7 
(امید اندیشه به دلیل تفاضل برد بیشتر برنده شد)
سعیدی صفر آوای اوج 14

گروه 2/
مرحله اول: 
شوتوکان JKA مازندران صفر سلولزی فارس رعنا 14 
شهر قدس 3 ایثار قم 11
آهو 8 هیات کاراته مرکزی6 
مرحله دوم:
شهر قدس4 سلولزی فارس رعنا 10
آهو6 مازندران شوتوکان JKA 8
هیات کاراته مرکزی4 ایثار قم 7

گروه 3/
مرحله اول: 
ستارگان پایتخت صفر کلانترزاده 14 
هیات کاراته گیلان 9 خراسان رضوی 5 
شهید کبکانیان صفر هیات کاراته اصفهان 14 
مرحله دوم: 
هیات کاراته گیلان9 کلانترزاده 5
شهید کبکانیان صفر ستارگان پایتخت 11
هیات کاراته اصفهان6 خراسان رضوی 8 

گروه 4/
مرحله اول: 
باران مهر صفر صفادشت 14 
ایشین ریو 6 باشگاه پایتخت 8
مرحله دوم: 
ایشین ریو 3 آکادمی نریمان 11
باشگاه پایتخت صفر صفادشت 14


تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 45
 
نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :